Firmamız Hakkında

İmsan Yapı Ltd. Şti.

İGDAŞ Yetkili No: 156

İmsan Yapı İnş. Malz. Tic. Ltd. Şti , 1992 yılından beri DemirDöküm Yetkili satıcısı olarak İstanbul Kartal' da müşterilerimizin ısıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. 

 

DemirDöküm'ün 60 yılı aşkın tecrübesi,  geniş ürün gamı ve konusunda uzmanlaşmış yaygın bayi organizasyonun bir parçası olarak müşterilerimizin ısıtma, soğutma, sıcak su ihtiyaçlarına yönelik memnuniyetini sağlamak en büyük önceliğimiz.

 

Isıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyaçlarınız için ekonomik, verimli ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kombi, klima, şofben, termosifon, Merkezi sistem kazan, merkezi sistem kombi kaskad çözümler için bize iletişim bölümünde yer alan bilgilerimizden  ulaşabilirsiniz. 

 

Siz ve sevdikleriniz için ideal ısı ve sıcak su konforuna DemirDöküm güven ve kalitesiyle ekonomik çözümlerle sunmak için buradayız.


Faaliyet alanlarımız:
 
o   Kombi Değişimi
o   Klima Keşif
o   Mekanik Proje - Taahhüt
o   Konut Doğalgaz Tesisatı - Keşif
o   Merkezi Sistem Çözümleri
o   Kombi Kaskad Sistem Çözümleri
o   Merkezi Sistemler Kazan Değişimi
o   Güneş Enerjisi Sistem Çözümleri
o   Havalandırma Sistem Çözümleri
o   Ticari & Sanayi Doğalgaz Çözümleri
o   İklimlendirme- Klima Çözümleri
o   Mekanik Tesisat Çözümleri

Hizmet Bölgelerimiz;

Kordonboyu Demirdöküm, Orhantepe Demirdöküm, Orta mahalle Demirdöküm, Petroliş Demirdöküm, Topselvi Demirdöküm, Uğurmumcu Demirdöküm, Yakacık Demirdöküm, Yalı Mahallesi Demirdöküm, Yukarı Mahalle Demirdöküm, Atalar Demirdöküm, Cevizli Demirdöküm, Esentepe Demirdöküm, Çarşı Mahallesi Demirdöküm, Çavuşoğlu Demirdöküm, Gümüşpınar Demirdöküm, Hürriyet Mahallesi Demirdöküm, Karlıktepe Demirdöküm